Opstellingen Veldvoetbal Senioren

Dor een pijnlijk misverstand zijn de opstellingen veldvoetbal Senioren niet in het clubblad opgenomen.

 

Opstellingen Veldvoetbal Senioren

 

 Asser Boys 1ste selectie

            Trainer:             Hemmo de Wal             Tel: 06-10916407          

            Leider:              Bert Braxhoofden         Tel: 345246 – 06-50900896

            Grensrechter:   

            Verzorgster:      Jannie Braxhoofden      Tel: 345246

            Keeperstrainer: Flip Slik                                   Tel: 06-10161469

            Spelers: Marvin Bodde (K), Thomas de With, Wesley Mulder, Sebastiaan Coevert,

                        Willard Bouwmeester, Mark Modderman, Robert Termohlen, Darwyn Ricardo,

                        Randy Victorie, Nick Modderman, Rene Westerveen, Bas Geertsma,

Justin Smeenge, Kees Vianen, Bobby Lammers, Bas Kloosterhuis, Stefan Lageman.

 

 Asser Boys 2de selectie

            Trainer:             Max Hulsinga               Tel: 06-48206281          

            Leider:              Jan Hulsinga                Tel: 312926 / 06-36135998

            Grensrechter:   

            Keeperstrainer: Flip Slik                                   Tel: 06-10161469

            Spelers: Mark Veldkamp (K), Ruud de Vries (K), Robin Westerhof, Rob Roodt

                        Richard van Solkema, Mike van der Wal, Daan Borstlap, Aschwin Bos, Chris Oost

Henk Vollinck, Tom Wesseling, Patrick Jagt, Patrick Donk, Dennis Felix,

Wouter Meertens, Misscha Tamming, Paul Koen

 

Asser Boys 3de selectie

            Leider:              Erik Joling                    Tel:

                                   Erwin Matthezing          Tel:

            Spelers: Vincent Donker (K), Twan Gosewehr, Frank Thiescheffer, Niels Braxhoofden,

                        Ahmed Taspinar, Wesley Robbers, Hobie Huizer, Chris Joling, Jesper Elzenaar,

                        Jeroen Elzer, Niels Wever, Ivo Stikvoort, Remon Wijsbeek,  Gert Jan Bakker,

                           Erwin Matthezing, Mark Stikvoort, Erik Joling, Jay Zagers, Jeroen Greving

 

 

 

De ELFTALLEN 1,2 en 3 worden DONDERDAGAVOND na de training bekend gemaakt  

 

  

Asser Boys 4

            Leiders:            Ferdinand Drenthe        Tel: 356103

                                   Eddy Nieuwenweg        Tel: 06-11511760

            Spelers: Ferdinand Drenthe (K), Jan Frans Bennema, Eddy Nieuwenweg, Radomir Vukovic,

Lammert Winter, Jelle Klik, Harie Jansen, John Bruining, Leon Heling, Remko Kats,

Rachid Vos, Lammert Kamphuis, Sahamet Eco, Koos Luttje, Martijn Klasens,

Jacob Weidgraaf, Rudy Geertsma, Chris Uktolseja.

 

 

   

Opstellingen Veldvoetbal Senioren

 

Asser Boys 5

            Leiders:            Guido Prins                   Tel: 370402

                                                                        Tel: 06-27033523

            Spelers: Raymond Jansen (K), Ricardo Hazeveld (K), Andre Schoonbeek, Merijn Toren,

                        Lucas Zinderman, Alex Matien, Rutger Hildhuisen, Elroy Wijsbeek, Fokko Plenter,

                        Frank Posthumus, Patrick Nijdam, Nick Jacobs, Rutger Hulst, Martin Braam,

                        Jack Bos, Allan Doornbos, Denny Ketting, Jordy Toren.

 

          

Asser Boys 6

            Leiders:            Jan van Dalfsen           Tel: 371195 / 06-53971821

                                   Benny Blauw                Tel: 316183

            Spelers: Nikkie Janse (K), Henk Kuiper, Herman Verbeek, Henk Gils, Bert van Dijk,

                        Jan Blauw, Wigger Wiggers, Rick Hamminga, Ger Mooijweer, Bennie Blauw,

                        Ron Coevert, Manjo Bos, Raymond van der Berkt, Marco Vitallie, Terry Booth,

                        Jan Bert Nicolai, Lammert Eising, Carlos Spaans, Rene Dries, Roy Mooijweer,

                        Bert van Kampen, Joost Kooistra.

Unit4 Multivers

KiKa