Werving vrijwillige “trainers” voor voetballessen op basisscholen

Op woensdagmorgen 2 november en donderdag 3 november mogen vrijwilligers van onze vereniging voetballessen verzorgen op basisscholen in Assen Oost. Deze lessen zijn een aanzet tot het werven van leden voor het meisjesvoetbal. De meisjes die meedoen, krijgen het aanbod om later deel te nemen aan een clinic verzorgd door de KNVB in samenwerking met de dames van SC Heerenveen.
 
De voetbal lessen op de basisscholen zullen overdag tijdens de gymlessen worden gegeven onder leiding van een leerkracht. Voorafgaand aan deze lessen, krijgen de vrijwilligers een instructie van de KNVB. Ook het lesmateriaal en
een lesboek worden beschikbaar gesteld door de KNVB. Onze club krijgt voor deze lessen 25 euro vergoeding per trainer per uur.

Wil je je beschikbaar stellen als vrijwilliger om les te gaan geven op een basisschool, mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel met Marion Speelman (T: 0592-371363).KiKa