Trainingstijden

Trainingstijden

Trainingsschema Asser Boys 2019-2020

Veld

Dag/Tijden   Teams Veld   Bijzonderheden  
             
Maandag            
             
16:00 - 17:00   JO8-1  Kunstgras  (1/4)     
17:00 - 18:00   JO9-1 Kunstgras  (1/4)    
17:00 - 18:00   JO9-2 Grasveld      
17:00 - 18:00   JO10-2 Kunstgras  (1/4)    
17:00 - 18:15   JO10-1 Kunstgras  (1/4)    
17:00 - 18:15   JO11-1 Kunstgras  (1/4)    
18:15 - 19:15   MO11-1 Kunstgras  (1/4)    
18:15 - 19:15   MO11-2 Kunstgras  (1/4)    
18:15 - 19:15   JO12-1 Grasveld    
18:30 - 19:45   JO13-1 Kunstgras (1/2)  
19:30 - 20:45   Zaterdag 2 Grasveld    
20:00 - 21:15   Zaterdag 1 Kunstgras  (1/2)  
20:00 - 21:30   Vrouwen 1 Kunstgras  (1/2)  
             
Dinsdag            
             
17:15 - 18:30   JO19-1 Kunstgras  (1/2)    
17:45 - 19:00   JO15-1 Kunstgras (1/2)    
18.30 - 19.30   Topkids Kunstgras  (1/2)*    
19:00 - 20:00   G-senioren Kunstgras (1/2)*    
19:00 - 20:00   JO17-1 Kunstgras (1/2)    
20:00 - 22:00   1e selectie Kunstgras  (1/2)  
20:00 - 21:30   2e selectie Kunstgras  (1/2)    
20:00 - 21:15   Keepers Grasveld      
             
Woensdag            
             
16:00 - 17:00   JO7-1 Kunstgras (1/4)  
16:00 - 17:00   JO8-1 Kunstgras (1/4)  
16:00 - 17:00   JO9-1 Kunstgras (1/4)  
17:00 - 18:00   Keeperstraining jeugd Kunstgras (1/4) Voor JO9-1, JO9-2, MO11-1, MO11-2 en JO10-1
17:00 - 18:00   JO10-2 Kunstgras (1/4)  
17:00 - 18:15   JO11-1 Kunstgras (1/4)  
17:00 - 18:15   JO10-1 Kunstgras (1/4)  
18:00 - 19:00   JO9-2 Grasveld    
18:15 - 19:15   MO11-1 Kunstgras (1/4)  
18:15 - 19:15   MO11-2 Kunstgras (1/4)  
18:15 - 19:15   JO12-1 Grasveld    
18:15 - 19:30   JO13-1 Kunstgras (1/2)  
19:30 - 20:45   Zaterdag 1 Kunstgras (1/2)  
19:30 - 21:00   Vrouwen 1 Kunstgras (1/2)  
19:30 - 20:30   Vrouwen 2 en 3 Grasveld    
20:45 - 21:45   Zaterdag 2 Kunstgras (1/2)  
             
Donderdag            
             
17:45 - 19:00   JO15-1 Kunstgras  (1/2)    
19:00 - 20:00   JO17-1 Kunstgras  (1/2)  
19:00 - 20:00   3e selectie Kunstgras (1/2)  
20:00 - 21:30   2e selectie Kunstgras  (1/2)  
20:00 - 21:30   4e selectie Grasveld    
20:00 - 22:00   1e selectie Kunstgras  (1/2)  
             
Vrijdag            
             
17:45 - 19:15   JO19-1 Kunstgras (1/2)    
19:00 - 22:00   7X7 voetbal Kunstgras  (1/2)    
19:30 - 20:45   Overige senioren Kunstgras  (1/2)    

Opmerkingen: 

* Tussen 19:00 uur en 19:30 uur delen de Topkids en het Senioren G-voetbal een half kunstgrasveld.